Termotöödeldud terrassilauad

YouTube player

Termopuit on puitmaterjal, mille vastupidavust ja muid omadusi on temperatuuri mõjul märgatavalt parandatud.

 • Terrassilauad: termosaar ja termomänd

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Termopuitu töödeldakse spetsiaalses ahjus, kus ligi 48 tunni vältel tõstetakse temperatuuri kuni 215 kraadini ja rõhk tõstetakse kuni 9 baarini, vähendades samas puidu niiskustaset. Sellele järgneb puidu jahutus. Termotöötluse protsess on keskkonnasõbralik, ei kasutata ainsatki kemikaali, ainult temperatuuri ja veeauru.

  Termotöötlusprotsessis väheneb puidu tihedus ja muutub selle struktuur, vähenevad puidu niiskusimavus ja niiskuseraldus. Termopuit muutub mõõtmetelt stabiilseks, s.t. niiskuse mõjul laua kuju ei muutu, mistõttu on seda hea kasutada välitingimustes, näiteks terrassil, samuti saunas ja ka põrandakütte puhul.

  Töötluse käigus eralduvad puidust orgaanilised toitained, seetõttu ei paku termopuit huvi puidukahjuritele. Termopuitu ei ohusta ka seenkahjustused, kuna vähehenud niiskusimavuse tõttu ei saa seente eosed termopuidus areneda. Niiskuse tõrjumiseks on soovitav termopuidust terrassi-, voodri- ja põrandalauad peale paigaldamist õlitada.

  Päikese UV-kiirgus mõjutab termopuidu värvust: sarnaselt töötlemata puidule omandab see ilma regulaarse hoolduseta hõbehalli tooni. Puiduõli või terrassiõli aitab esialgse tooni taastada.

  Thermory puiduõli

  Kategooria:

  Kruvivaba terrass lihtsalt ja kiirelt – Thermory PaCS® termosaarest ja termomännist terrassilauad

  Termotöödeldud Thermory PaCS® terrassilauad kinnitatakse spetsiaalsete JuAn® klambrite abil, nii ei jää nähtavale ühtegi kruvipead. Lauad kinnituvad klambrite külge vaid kerge surumisega, seega on paigaldus väga lihtne ja võtab vähe aega.Thermory PaCS terrassilauad

  PaCS® terrassisüsteem on saadaval terrassilaua profiilile D45J. Terrassilaual on spetsiaalsed sooned alumisel küljel ja kergelt ümar ülemine pool, et vesi kiiremini ära voolaks.

  Thermory terrassilauad D45J dsaar ja mänd

  Clip Strip on kinnitusklamber PaCS® terrassilaudadele. PaC Strip koosneb 6 JuAn® klambrist, mis kinnitatakse alustaladele ritta. Ridade otsad sobituvad omavahel kokku ning kinnitatakse alustala külge. Seejärel kinnituvad terrassilauad hõlpsasti klambrite külge, jättes laudade vaheks 5 mm. Klambrite kinnitamiseks sobivad roostevabast terasest kruvid 4.0 x 25mm. Jälgige, et alustate kõiki klambriridu ka kõrvuti ühes reas. Thermory JuAN klinnitusklamber

  Asetage terrassilauad lihtsalt klambritele ja vajutage, lauad kinnituvad klõpsatusega klambrite külge.

  Thermory terrassilaud

   Küsi hinnapakkumist:

   Nimi

   E-post (nõutav)

   Telefon

   Soovitud tooted ja kogused

   Sulle võib meeldida ka…