Puidu tööstuslik värvimine

Puidu värvimine on oluline protsess, mis mitte ainult ei anna materjalile esteetiliselt meeldivat väljanägemist, vaid kaitseb seda ka kahjustuste eest. Soovitame puitmaterjali värvimisel kasutada tööstuslikku värvimist, mis on kestev ning kvaliteetne!

Laudade tööstuslik värvimine

Tööstuslik värvimine aitab puitmaterjale kvaliteetselt ja ühtlaselt viimistleda. Meie ehituspood pakub professionaalseid tööstuslikke värvimisteenuseid, mis tagavad puidule vastupidavuse ja korraliku välimuse. Tööstuslik värvimine kaitseb puidu pinda vananemise ja kulumise eest.

Tööstuslikult värvitud lauad kuivatusrakises

Tööstuslik puitmaterjali värvimine on paindlik, kiire ja efektiivne tänu kaasaegsele automaatsele värvimisseadmele. Tänu kontrollitud tingimustele ja professionaalsele seadmele on võimalik saavutada kõrgekvaliteediline ja ühtlane värvimistulemus.

Puidu värvimist pakume nii meie kauplusest ostetud kui ka kliendi tarnitud materjalile. Tööstuslikult värvitud laudade kasutamine kiirendab oluliselt ehitust, sealhulgas ei pea materjali paigaldamisel arvestama ilmastikuoludega.

Puitmaterjali värvimine toimub siseruumides ja tolmuvabas keskkonnas, ühtlase õhutemperatuuri ja õhuniiskuse käes. Seega on võimalik värvida aastaringselt ning värvitud tooted kuivavad kiirelt ning värvitud materjali pind on ühtlaselt kaetud. Tööstuslik värvimine säästab oluliselt aega.

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.