Meist

Keila Ehituspood endise nimega Puidupood on Keila linnas tegutsenud alates 1998. aastast.

Meie eesmärk on pakkuda nii era- kui äriklientidele kvaliteetset klienditeenindust. Tänu kogenud töötajatele saame olla abiks ehitusmaterjali valiku osas.

Keila Ehituspoest leiad kõik maja ehituseks vajaliku (vundamendist korstnani) soodsalt ja mugavalt ühest kohast. Keila Ehituspood on hea koostööpartner Eesti suuremate ehitusmaterjalide tootjatega.

Meie eeliseks on see, et lisaks ehitusmaterjalide müügile omame pikaajalist kogemust puitmaterjalide müümise vallas. Pakume laia puitmaterjalide valikut - erinevate ristlõigete ja pikkustega saematerjali, höövelmaterjali, immutatud materjali; erinevate profiilide ja mõõtudega viimistlus puitmaterjali (põrandalaud, sisevoodrilaud, välisvoodrilaud, saunavoodrilaud), mida saab lisaks osta immutatud variandis kui ka tellida omale sobivas värvitoonis. Samuti pakume erinevaid puuliike (kuusk, mänd, haab, lepp, saar, tamm jne) ning erinevaid töödeldud variante (termotöödeldud, immutatud, kuivatatud jne).

Pakume projektimüüki - see tähendab, et igaüks võib tulla vajamineva materjali nimekirjaga (vundamendist korstnani) ning poe töötajad otsivad kliendi soovidele ja vajadustele vastavad lahendused. Need võivad olla poes parasjagu müügil olevad tooted, kuid ka kaubad, mida saab tellida ja kliendile kohale viia. Seda kõike parima hinna ja kindla kvaliteediga.

Viimase paari aastaga oleme pidevalt kasvanud ja uuendanud ehituspoodi  - seda parima klienditeeninduse tagamiseks.

Meil on rõõm teatada, et oleme saanud viimased 4 aastat järjest Diplomi "Eesti Gasellettevõte"