PAROC eXtra

Laiaotstarbeline soojustusplaat PAROC eXtra on valmistatud mittepõlevast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. See äärmiselt soojustpidav üldsoojustusplaat on elastne ja tugev. Plaati on väga lihtne käsitseda, lõigata ja paljudes eri kohtades kasutada. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning selle omadused säilivad kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel.

Paksus mmLaius mm
50565
66610
100565
150565

Hinnad on käibemaksuga.

Suuremate koguste puhul küsige kindlasti hinnapakkumist.

Paroci toodeteks on ehituslikud ja tehnilised isoleermaterjalid, laevaisolatsioonid, ehituselemendid ja akustikatooted. Küsi Paroc toodete hinnapakkumist!

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Kategooria:

  Soojustusplaat PAROC eXtra on valmistatud mittepõlevast kivivillast ja seda kasutatakse erinevates hoonetes seinte, pööningute ja põrandate soojustamiseks ning heli- ja tulekindluse tagamiseks. See äärmiselt soojustpidav üldsoojustusplaat on elastne ja tugev. Plaati on väga lihtne käsitseda, lõigata ja paljudes eri kohtades kasutada. See soojustusmaterjal ei vaju ära ega tõmbu kokku ning selle omadused säilivad kogu kasutusaja vältel. Toote suur tihedus takistab soojuse ärajuhtimist, mistõttu säilivad selle soojustpidavad omadused ka äärmiselt külmadel talvedel. Paroc eXtra soojuserijuhtivustegur: λD= 0,036 W mK.

  PAROC kivivilla tooted taluvad kõrgeid temperatuure. Sideaine hakkab lenduma kui temperatuur ületab 200°C, sealjuures soojustusomadused ei muutu kuid survetugevus väheneb.Kivivilla paakumistemperatuur on kõrgem kui 1000°C. Paroc’il on ETA EI 45, EI 60 ja EI90 vaheseintele.

   Küsi hinnapakkumist:

   Nimi

   E-post (nõutav)

   Telefon

   Soovitud tooted ja kogused