Isover klaasvill

Isover Premium 33 (endise nimega ISOVER KL 33)

mõõdud mmm2/pakkpakki aluselaluse hind
50x560x8707.7920532,84 €
100x560x8703.920533,52 €
150x560x8702.4420500,69 €
200x560x8701.9516426,82 €

Hinnad on käibemaksuga.

Suuremate koguste puhul küsige  hinnapakkumist.

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Kategooria:

  Isover klaasvill on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist, tooraineks enam kui 80% ulatuses taaskasutatud klaas.

  Klaasvill ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente, on lõhnatu, ei lagune ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Toode vastab ehitusmaterjalide emissiooniklassile M1.

  Klaasvill on kasutusel peamiselt katuses, põrandas, seinas ja vahelaes. Sobib kõigi puit-, metall- ja betoonkonstruktsioonide isoleerimiseks.

   

   
  Klaasvill ISOVER PREMIUM 33

  • Tootel on keskkonnadeklaratsioon EPD
  • Mittepõlev, tuleohutu lahendus!
  • Veeauru kergesti läbilaskev

  ISOVER PREMIUM 33 kuulub lambda klassi 33, mis garanteerib 12% parema soojapidavuse kui Euroopas enimlevinud lambda klass 37.
  Paremad soojapidavusomadused aitavad vähendada küttekulusid kogu ehitise eluea vältel.
  Valmistustehnoloogia täiendused on parandatud toote käsitletavust.

  Klaasvilla peamised kasutuskohad on katused, põrandad, seinad ja vahelaed. Sobib kõigi puit-, metall- ja betoonkonstruktsioonide isoleerimiseks. Klaasvill on ka väga hea heliisolaator. Tänu elastsusele liibub vill tihedalt konstruktsiooni vastu.

  Klaasvilla plaadid paigaldatakse enamasti puit- või metallsõrestike vahele ilma lisakinnitusvahendeid kasutamata. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu selleks mõeldud ruumi. Seetõttu peaksid isolatsioonimaterjali mõõtmed olema nii pikkuses kui laiuses ca 5 mm suuremad kui isoleeritavad ava mõõdud. Spetsiaalseid kinnitusvahendeid kasutades saab ISOVER PREMIUM 33 plaate paigaldada ilma sõrestikkonstruktsioonita. Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel järgida projekteerija juhiseid.

   

  Klaasvill ISOVER STANDARD 35

  • Tootel on keskkonnadeklaratsioon EPD
  • Mittepõlev, tuleohutu lahendus!
  • Veeauru kergesti läbilaskev

  ISOVER STANDARD 35 kuulub lambda klassi 35, mis garanteerib 6% parema soojapidavuse kui Euroopas enimlevinud lambda klass 37.

  Klaasvilla kasutatakse peamiselt seinte, lagede ja põrandate soojusisolatsiooniks. Sobib kõigi puit-, metall- ja betoonkonstruktsioonide isoleerimiseks. Klaasvill on ka väga hea heliisolaator. Tänu elastsusele liibub vill tihedalt konstruktsiooni vastu.

  Klaasvilla plaadid paigaldatakse enamasti puit- või metallsõrestike vahele ilma lisakinnitusvahendeid kasutamata. Optimaalse soojusisolatsiooni tagamiseks peab isolatsioonimaterjal täitma kogu selleks mõeldud ruumi. Seetõttu peaksid isolatsioonimaterjali mõõtmed olema laiuses arvestuslikest mõõtudest veidi suuremad (10 kuni 15 mm). Samuti tuleb jälgida, et villa paigaldamisel ei jääks nurkadesse ning servadesse tühimikke. Villa paksus tuleb valida vastavalt konstruktsiooni (prussi) paksusele ning soojustus peab asetsema kõikjal karkassiga samal tasapinnal. Spetsiaalseid kinnitusvahendeid kasutades saab ISOVER STANDARD 35 plaate paigaldada ilma sõrestikkonstruktsioonita. Konkreetse ehitise nõuetele vastamiseks tuleb paigaldamisel järgida projekteerija juhiseid.

   Küsi hinnapakkumist:

   Nimi

   E-post (nõutav)

   Telefon

   Soovitud tooted ja kogused