Kivivill

Kivivill Superrock

Paksus mmmõõdud
50565x1000
100565x1000
150565x1000
200565x1000

Hinnad on käibemaksuga.

Suuremate koguste puhul küsige kindlasti hinnapakkumist.

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Kategooria:

  ROCKWOOL tooted on valmistatud vulkaanilisest kivimist.

  Kivivill on jätkusuutlik lahendus ja isolatsioonimaterjalina tagab soojustuse paljudeks aastateks. Kivivill isoleerib samuti müra hoonetes ja säästab inimesi tuleohu eest. ROCKWOOL kivivilla erilisuse tagavad neli unikaalset omadust:

  Tulekaitse
  Kivi ei põle nagu ka meie tooted. Nii on ka kivivillatooted tulekindlad. Meie toodete kasutamine suurendab hoone tulekindlust.

  Heliisolatsioon
  Kivi isoleerib suurepäraselt mitte ainult soojust ja tuld. ROCKWOOL kivivill neelab suurepäraselt ka heli, kaitstes meid kõrvalise müra eest.

  Pikaealisus
  Kivivillatooted säilitavad oma omadused ja mõõtmete püsivuse kogu nende eluea vältel. Vastupidavus on tingitud kivivilla kiudude ebakorrapärasest põimumisest.

  Energiatõhusus
  Hoonete küte ja jahutus moodustavad suure osa kogu tarbitavast energiast maailmas. See on tingitud peamiselt soojakadudest läbi katuste, seinte ja põrandate. ROCKWOOL kivivillatooted aitavad parandada ehitise energiatõhusust ja oluliselt vähendada küttekulusid.

   

  SUPERROCK

  Pooljäik kivivillaplaat.

  OTSTARVE
  SUPERROCK kivivillaplaate kasutatakse nii vertikaal-, horisontaal- kui kaldkonstruktsioonides, mida ei mõjuta ekspluatatsioonikoormus. Näiteks puit- ja metallsõrestikseintes (välis- ja siseseinad), kolmekihiliste tellisseinte konstruktsioonides, pööningutel ja sarikatevahelistes katusetarindites, välisseinte lisasoojustamisel, vahelagedes, keldri kohal asetsevates põrandates jms kasutuskohtades.

  SUPERROCK toodet tarnitakse otse tehases toodetud alustel. Kivivillaplaadid on pakitud uude, peaaegu 60 % kokku pressitud vaakumpakkidesse, nii et ühele alusele mahub rohkem toodet. See hõlbustab toote tarnimist ja ka laos hoidmist.

   

  MEGAROCK PLUS

  Kivivill rullis.

  OTSTARVE
  MEGAROCK PLUS kivivilla rulle kasutatakse kald- ja vahelagedes, samuti pööningute, keldri kohal asuvate põrandate jms horisontaal- ja kaldpindade soojustamiseks

   Küsi hinnapakkumist:

   Nimi

   E-post (nõutav)

   Telefon

   Soovitud tooted ja kogused