Plekk-katused

Plekk-katuse eelised

 • Soodne hind – Plekkkatuse materjalikulu on väiksem, mis tagab ka soodsama hinna. Valikus on erinevad pinnakatted, mis aitavad samuti katuse maksumust reguleerida.
 • Vastupidav – Plekkkatus ei ima niiskust, mis teeb plekist ilmastikukindla katusematerjali pidades vastu Eesti kliimas omasele suurele temperatuurikõikumisele, tuulele, vihmale ja lumele. Katuse õige paigaldamine tagab kindla vastupidavuse ka suurematele tormidele. Katuse pind takistab sambla vohamist ja prahi kogunemist.
 • Lihtne paigaldada – Plekk on kerge, mistõttu ei vaja nii tugevat konstruktsiooni kui kivikatus. Plekkkatus sobib kohaldamiseks olemasolevale katusele, kuna katusekonstruktsiooni ei ole tarvis ümber ehitada. See hoiab omakorda paigaldamiskulud madalal. Ühes tükis katusepaanid teevad katusevahetusprotsessi kiireks ja lihtsaks.
 • Erinevad profiilid – Plekkkatuseid tehakse erinevates profiilides: kiviprofiil, trapetsprofiil, klassikprofiil, valtsprofiil, kandvad profiilid. Lai profiilivalik teeb plekkkatusest sobiliku kattematerjali igat tüüpi hoonetele.

Küsi plekk-katuse hinnapakkumist!

Kategooria:

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused