Kivikatused

Monier kivikatused on Keila Ehituspoes tellitavad. Küsi pakkumist!

Monier toodab suure hulga erinevaid betoonist ja savist katusekive. Tootevalikust leiab nii eksklusiivsed glasuuritud katusekivid kui ka hinnasõbralikud betoonist katusekivid. Lisaks on tootevalikus ka kõik katuse jaoks vajalik lisavarustus: katuse aluskatted, ventilatsioonitarvikud, kinnitusvahendid, tihendusmaterjalid ning katuse turvavarustus.

Savi on puhas ning naturaalne materjal mis katusel ajaga muutub vaid kaunimaks. Savist katusekive on laias laastus kahte erinevat tüüpi: interlocking ehk valtsidega (Rubin, Turmalin, Nortegl jne) ning ilma valtsideta katusekivid (Vittinge). Ilma valtsideta katusekivid on just sellised nagu neid valmistati tuhandeid aastaid tagasi. Nad kannavad endas traditsiooni ning väärtusi. Valtsidega katusekive on lihtsam paigaldada ning nad on ka ilmastikukindlamad kui traditsioonilised savikivid.

Betoon on naturaalne ja looduslik materjal mida on lihtne kasutada ja turvaline usaldada. Betoonist katusekivid on alati mõõdult väga täpsed ning nende paigaldamine katusele on väga lihtne. Betoonkive on paljudes erinevates värvides ning mitme erineva pinnakatte ning omadusega. Olenevalt katusekivi pinnaviimistlusest on betoonist katusekivide eluaeg 70-130 aastat.

Kategooria:

    Küsi hinnapakkumist:

    Nimi

    E-post (nõutav)

    Telefon

    Soovitud tooted ja kogused