Välisvoodrilaud Puidukolors

Puidukolors välisvoodrilaud on väga kasutajasõbralik ja läbimõeldud lahendus. Paigaldus toimub kruvidega ja selle muudab eriti mugavaks ettefreesitud kruvisoon. Voodrilaua kinnitamiseks tuleb kasutada spetsiaalseid välitingimustesse sobivaid isepuuriva otsaga ja peitpeaga kruvisid mõõtudega vähemalt 4,5x50mm. Soovitame kasutada roostevabast terasest või karastatud roostevabast terasest kruvisid. Välisvoodrilaua profiil on pika ülekattega, mis varjab täielikult alumise laua kinnituskruvi.

Peale laudade pikkusesse lõikamist tuleb saetud otsad alati värviga katta, et kaitsta neid niiskuse eest. Niiskuse imendumine toimub kõige kiiremini laudade otstest.

Välisvootdrilaud PuiduKolors 20x146 UTK profiil

Välisvoodrilaudu on 3 erineva pinnatöötlusega:

 • peensaetud,
 • harjatud,
 • peenrihveldatud.

Peensaetud välisvoodrilaud on kareda, poorse pinnaga ja imab väga hästi värvi sisse ja seetõttu on värvikiht vastupidavam.

Harjatud e. vanutatud välisvoodrilaual on harjamise tulemusena eemaldatud pehmem puit ja välja joonistub reljeefne puidusüü. Kõva puidupind ei määrdu nii kergesti ja siledat pinda on lihtsam puhastada. Vanutatud välisvoodrilaua värviimavus ei ole nii hea kui saepinnalise laua puhul ja seetõttu on ka värvikihi eluiga lühem.

Peenrihveldatud välisvoodrilaua pind näeb kaugelt välja nagu sile hööveldatud laud, kuid tänu rihveldusele imab värvi samaväärselt peensaetud pinnaga, s.t. vastupidavus väliskeskkonnas on võrreldav peensaetud välisvoodrilauaga.

Välisvoodrilaua värvisüsteemidVälisvoodrilaud PuiduKolors

 1. TEKNOS katvate värvide süsteem
  • Kruntimine (4 külge) + 1 kiht pinnavärvi (3 külge)
  • Kruntimine (4 külge) + 2 kihti pinnavärvi (3 külge)
 2. TEKNOS lasuurvärvide süsteem
  • Esimese kihiga kaetakse 4 külge + teise kihiga kaetakse 3 külge

Puidukolors välisvoodrilaudu on saadaval 9 värvitoonis, neist 3 lasuurvärvid.
Alates 100 m2 tellimusest on võimalik valida 105 katva värvi ja 34 lasuurvärvi vahel.

  Küsi hinnapakkumist:

  Nimi

  E-post (nõutav)

  Telefon

  Soovitud tooted ja kogused

  Vaata ka PuiduKolors välisvoodrilaua paigaldusjuhendit:

  YouTube player